درباره آبادی

بستری برای حضور هوشمندانه در صنعت کشاورزی

داستان آبادی

از اواخر سال 96 گروهی از جوانان پویا و با انگیزه و علاقمند به حوزه کشاورزی در یک شرکت دانش بنیان جمع شدند و تلاش کردند تا پلتفرمی را برای کاهش مشکلات و چالش های کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی ایجاد کنند. جایی که آنها بتوانند محصولات و تولیدات خود را سریع و بی واسطه بفروش برسانند و بیشترین سود را از حاصل زحمات خود ببرند و ملزومات و خدمات مورد نیاز خود را از تامین کنندگان معتبر این حوزه دریافت کنند. همچنین با مطالعه اخبار و آموزش های متنوع دانسته های خود را افزایش داده و به روز باشند.

Story-Image

Story-Image

چرا آبادی ؟

کمک به توسعه چرخه صنعت کشاورزی و بهبود اقتصاد روستایی با ایجاد تسریع در فرآیند تامین و عرضه محصولات، ملزومات و خدمات این حوزه از اهداف اصلی آبادی است. ایجاد اشتغال با معرفی فرصت های شغلی، افزایش دانش و مهارت تولید کنندگان و به تبع آن افزایش بهره وری در تولید و کمک به آشنایی و استفاده بیشتر کشاورزان از فناوریهای نوین است.

Story-Image

امکانات آبادی

برای کاربران آبادی بستری فرآهم آورده شده است که دارای بخش های مختلفی است. در هر بخش بسته به نیاز کاربران قسمتی از زنجیره صنعت کشاورزی پوشش داده شده است. در یک بخش تامین کنندگان تجهیزات، ملزومات و خدمات حوزه کشاورزی غرفه داشته و محصولات خود را نمایش می دهند. در بخشی دیگر آگهی های مرتبط با صنعت کشاورزی اعم خرید یا فروش قابل مشاهده هستند. در بخش اخبار، کاربران می توانند از آخرین اخبار مربوطه آگاهی یابند. در بخش آموزش سعی کردیم آموزش های تخصصی این حوزه را به زبان ساده در قالب مقاله، متن، تصویر و ویدئو ارائه نماییم. در قسمت هواشناسی آبادی کاربران می توانند از وضعیت آب و هوای منطقه خود و پیش بینی روزهای آینده با خبر شده و آخرین توصیه های حوزه کشاورزی را دریافت کنند.

همکاری با

سرمایه گذاران

متن سرمایه گذاران که باید عوض شود. متن سرمایه گذاران که باید عوض شود. متن سرمایه گذاران که باید عوض شود. متن سرمایه گذاران که باید عوض شود.

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

investor

تار عنکبوت

سرمایه گذار

ما توسعه دهندگان خلاق را شکار می کنیم

متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند. متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند. متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند. متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند. متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند. متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند. متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند. متن ما شکار می کنیم که باید تغییر کند.

به ما بپیوندید